Народные танцы Чернигов. Ансамбль танца «ДРУЖБА»

Історія колективу

   Хореографичний ансамбль народного танцю "Дружба" був заснований у 1969 році. Активно розпочав свою роботу і як результатчерез три роки колективу присвоєно почесне звання "народний".Ансамбль є лауреатом обласних, республіканських всесоюзних та міжнародних фестивалів, нагороджений багатьма відзнаками.
Історія колективу, фото-12

    Велика концертна діяльність колективу обмежувалась не тільки концертними майданчиками  України але і в країнах Європи. Щорічна участь у міжнародних фестивалях народної творчості де зустрічаються колективи з усього світу збагачує ансамбль не тільки новими друзями, але й оновлювє репертуар. Український танець завжди однаково успішно сприймаєтся глядачем незалежно від національності.
Історія колективу, фото-2


5
Репертуар ансамблю нараховує не меньше 30 хореографічних композиції майже всіх регіонів України. Це і "Святковий привітальний", "Українські купальські ігри та хороводи", "Вихиляси", полька "Коханочка", "Придеснянськи закаблуки", "Поліські гуляння", "Весняний козачок", "Буковинські примовки", "Гуцулка", "Буковинський весільний", "Гопак" та інші.
17
   Танці інших народів представлені російським, молдовським, білоруським, словацьким, польським, мексиканським та іншими
19
   В даний час основний склад ансамблю нараховує 50 чоловік. З нами співпрацюють оркестрова група, тріо бандуристок "Журавка" та солісти виконавці українських пісень.  Учасники колективу - це студенти, викладачі, службовці, що присвячують свій вільний час народному мистецтву.
13
Ми в мережі